PIEKARNIA CUKIERNIA KOTARSKI

Ty jesteś najważniejszy!

Na tej stronie, czyli "O firmie", z reguły jest jakaś wzruszająca historia firmy, z życiorysem babci i dziadka, informacją od kiedy istniejemy i jaka to nasza piekarnia jest leciwa. Oraz oczywiście pieczołowicie dobrane słówka typu tradycja, doświadczenie, tylko naturalne składniki i różne inne.

A u nas nie! Dlaczego?
Dlatego, że historii, nawet pięknej, nie da się ugryźć! Nie da się z niej zrobić śniadania, kolacji, czy poczęstować nią gości!
Dlatego, że jesteśmy i pracujemy dla Ciebie dzisiaj, tutaj! I najważniejsze jest dla nas to, co dzisiaj możemy Tobie zaoferować.
A do zaoferowania mamy wiele!

Nasi piekarze i cukiernicy to świetni fachowcy, którzy codziennie dbają, żeby spod ich ręki wychodziły wyroby doskonałej jakości.
Nasze produkty, te tradycyjne oraz te nowoczesne, dobieramy i testujemy z największą starannością. Dbamy o ich smak, wygląd oraz walory odżywcze.
Dbamy o jakość surowców, z których produkujemy, sprawdzając je dokładnie przy każdej dostawie.
Unowocześniamy i rozwijamy nasz zakład, żeby był miejscem, w którym dobrze pracuje się nam oraz naszym pracownikom. W końcu każdy z nas spędza w pracy znaczącą część swojego życia!
Otwieramy starannie zaprojektowane i odpowiednio wyposażone sklepy firmowe. Żeby były blisko CIebie oraz żeby zakupy w nich były przyjemnością.
Przestrzegamy rygorów czystości i higieny na każdym etapie produkcji oraz sprzedaży.

Wszystko po to, żebyś mógł na Twoim stole postawić zdrowe i smaczne pieczywo, które da Ci energię do działania.
Oraz piękne i pyszne wyroby cukiernicze, którymi z przyjemnością ugościsz rodzinę i znajomych.

NASZE

SPECJAŁY